четвер, 5 березня 2015 р.

Весільна листівка. Крилата!

Так-так, я знаю, що частенько слово весілля викликає асоціативний ряд із лєбєдєй, голубєй і золотих колєц:)))
А я люблю цікаві весільні листівки!
(можете переглянути які вони бувають різні, якщо тицьнете на тег під цим записом)

З цією ж, знову цікава історія... Хто знає щось трошки про мою сім'ю, тому відомо, що з чоловіком нас познайомив Пласт... Коханий муж має незвичайне захоплення - парапланеризм і періодично буває інструктором на дитячих парапланерних таборах. (Там ми і полюбилися вобщім:))
Але мова не зовсім про це. Справа в тому, що нещодавно одружувались двоє кльових людей із пластової парапланерної тусовки, і мені випала честь зробити їм аж дві вітальні листівки. 

Фото першої якимось магічним чином зникли з мого компа:( Але друга, ось вона:)
Це так починались мої сором'язливі експерименти з текстурними пастами...


Крила і кохання неземне, тому що ж літають всі!:) Висічка-серце має зістарений краєчок. На ній емосінг прозорою пудрою і тонований білим чорнилком. Під ним ембосінг бронзовою пудрою.Кажуть, що весілля було веселим, шкода що я не втрапила. Зате листівки втрапили:)А фішка цього запису в тому, що всі, хто дочитав до кінця, матимуть неземне кохання!:)))
Гарного вечора!

1 коментар:

  1. О, мені знову повезло - матиму неземне кохання... :) У мене весільна листівка асоціюється з чимось біло-золотим, а червоне - то до Валентина :)... Не знаю, що таке ембосінг і текстурні пасти, але виглядає дуже класно!

    ВідповістиВидалити