четвер, 29 січня 2015 р.

Творча школа для дітей. Нарешті ми починаємо!

З радістю повідомляємо про новий проектй арт-студії «Жовті ножиці» - Творча школа для дітей!
У затишному просторі DimYoga, двічі на тиждень, у вівторок та четвер з 13 до 15 години ми будемо занурюватися у світ творчості разом із малятами.Знайомство із різноманітними матеріалами та техніками їх використання, дослідження кольорів, текстур та форм і експерименти з ними, основи композиції та розвиток креативного мислення – ось що чекає на дітей на наших заняттях. Ми хочемо знайомити дітей із різними напрямами мистецтва та видатними митцями; навчити їх творчо дивитися на світ, адже всі відомі творці колись були маленькими…
Ми плануємо працювати із дітьми віком від 3-х років.  Заняття включатиме годину творчих активностей, невеликий відпочинок за іграми, а насамкінець чаювання і перекус здоровими та корисними ласощами від «Макоча».

Вартість одноразового заняття – 150 грн. Абонемент на 8 занять вартуватиме 960 грн. 

Перше заняття відбудеться дуже скоро - 5 лютого. Адреса студії – м.Львів, вул.Коперніка 29 (2 поверх).


Всі запитання можна задавати тут, у коментарях. Або ж за телефоном (068) 146-51-61 Катя.

Якщо у вас є друзі, яким це може бути цікаво - розкажіть їм про творчу школу і це буде нам великою допомогою!

*всі фото взяті із архіву арт-студії


Оскільки отримала багато запитань щодо студії, доповнюю уточнюючим апдейтом.
  • Заняття відбуваються без участі батьків. Тобто ви маєте дві години вільного часу, які можете провести корисно. Цьому сприяє також зручне розташування студії.
  • Харчування. У вартість включено корисний і натуральний перекус з чаєм, який готуватимуть спеціально для нас.
  • Найбільше питань викликала вартість:) Давайте рахувати. Вартість двогодинного заняття у передоплаченому на місяць абонементі (8 занять дійсних для використання два календарних місяці) становить 120 гривень. Тобто 60 гривень за годину. Це приблизно стільки ж, скільки вартують пересічні розвиваючі заняття у Львові. При цьому, ми користуємось безпечними для дітей, якісними і, часто, професійними матеріалами та інструментами. А якщо врахувати шалений ріст курсу долара, до якого прив'язана вартість наших матеріалів, можна обгрунтувати ціну без проблем.
  • Щодо часу проведення, отримали слушне зауваження, що більшість малят у цей час сплять. Ми готові посунути час проведення!:) Вкажіть коли вам зручніше приходити і давайте вирішимо разом.

Якщо у вас залишились ще якісь питання, чи побажання - повідомте нам!
Творчих вам вихідних і гарного настрою!:)2 коментарі: