вівторок, 16 вересня 2014 р.

Нові мешканці книжкових полиць

Або що я купила на форумі видавців:)
Така от невеличка купка:Кхм:) Я би назвала цей екземпляр книжка-непорозуміння. Занадто дорого, як на таку невеличку. Тексту на хвилину читання. Чому цей хлопчик весь час в шапочці? В мультику він лисий, що теж наводить мене на дивні роздуми...:)
Але Данило вибирав і йому подобається. Тому нехай:)У серії "Теплі історії" я перечитала майже всі книжки. Цю поки прибережу до часів осінньої хандри, вечорів у в'язаних шкарпетках і з чаєм з корицею.Найбільше мешканців родом з любого ВСЛ:)

На презентацію цієї книжки я прийшла в Христофор. В приміщенні було багато людей і мало місця. Тому я пила пиво знадвору, ггг:) Зате побачила Карпу. Їй не вистачило стільчика, і вона стоячи пила фреш за сусіднім столиком:)
Книжка, до речі, на презентації коштувала дорожче! :-Р Добре, що я все ж на форумі купила:)


Нарешті ми знаємо Хто зробить сніг. Скоро і про зникнення моря зачнемо читати:)


Татусеву книгу маємо з автографом, бо придбали її на презентації. Віршики у авторському виконанні - це прекрасно!:)


Це мастхев усіх-усіх, наскільки я зрозуміла:) Є ще люди які собі не придбали?


Трошки покарлякала вже:)Дві Надійчиних книжки. Даня хотів дві відразу прочитати, але я розтягнула на два вечори:)
Зараз будемо дізнаватися що там за знахідка:)


А ось цю син просто не випускає з рук! Це передрук іноземного видання. Ніби й тоненька книжечка, а інформації купа! Навіть для мене пізнавально:)
Такі ж були і на інші теми, та я щось не відразу зрозуміла що втрачаю..)Докладаю фото розвороту, щоб було зрозуміло що і до чого. Данило Олегович ходить за мною і вимагає, щоб я без кінця йому читала:) Тема моря в нас дуже актуальна!


Прикро визнавати, але дитячих книг у нашому домі разів у 10 більше, ніж моїх. (Чоловікові не рахую, бо він той іще маньяк навчальної літератури:)). Треба більше читати.

Обіцяю собі більше читати.

Немає коментарів:

Дописати коментар