середа, 17 вересня 2014 р.

Покажу декілька конвертиків: романтичний, дитячий та будівельний:)

Їх у мене насправді було дуже-дуже багато останнім часом. Тільки я все чекаю з моря погоди  і не викладаю фотки. Покажу хоч декілька штук:)

Спершу - сімейне фото!
Чому конверти? Звісно ж для грошових подарунків (або подарункових сертифікатів). Чому це краще за листівку з кишенькою для грошей? Тому що не треба підписувати. Шютка!:))))
Насправді місце для підпису там є (на клапані, що відкривається), і за бажанням я можу навіть вкласти всередину красиву карточку щоб туди помістився красівий віршик. Але часто стикаюсь із тим, що людям важко придумувати побажання в листівки.
Тому, непоети і нелірики мої, візьміть собі на замітку!:)1. Романтичний, з пташечками. Здається на день народження замовляли, нічого не пам'ятаю, то давно було:)

Гарячий ембосінг, висічка, тканинна квіточка від Prima, мереживо, півперлинки і, звісно ж, зістарений край. Ой, і підвісочка металева!:) Це щоб ви собі знали як називаються різні штучки:)

Клапан закривається на анкер із брадсом. Анкер (той що біленький) крутиться навколо своєї осі.

2. Дівчинці на 2 рочки. Дуже яскравий і веселенький вийшов.

Напис піднятий на об'ємні квадратики, використаний папір ручної роботи (текстурний жовтенький). Брадси, камінчики, висічки, ґудзики - все як завжди:)

Хвилястий край на клапані. Закривається також на анкер.


Ще й такий ракурс)

3. Оригінальне замовлення! Конверт будівельнику:)

Текстурна паста із тонуванням чорнилом (імітація цеглинок), фігурні ґудзики, папір ручної роботи та washi-tape/


Дякую, що зазирнули!
На замовлення конвертиків всім коментаторам цього посту обіцяю знижку 50%!:)

1 коментар: